Menü Bezárás

Munkatársat keresünk Informatika oktató pozícióba

Munkatársat keresünk

Informatika oktató

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Programozási, rendszerüzemeltetési és tesztelési területeken alap és középfokú képzésekhez keresünk gyakorlattal rendelkező oktatókat az alábbi témakörökben:

  • infokommunikációs technológiák, hálózatok, szerverek telepítése, üzemeltetése menedzselése (Linux, SQL, alkalmazás szerver, .Net, PHP webszerver stb.), felhőszolgáltatások
  • programozási alapismeretek, HTML, CSS, SQL és JAVA alap és haladó ismeretek (Natív JAVASCIPT, Angular, Node.JS stb.)
  • programok architeckturális alapjai, szoftver fejlesztési módszertanok, szoftver technológiák, szoftver tesztelés (tesztelési technikák), verzió kezelés és projekt vezetés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • A tantárgy oktatásához megfelelő szakirányú végzettség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Pontosság

Amit kínálunk:

  • Önálló, rugalmas munkavégzés lehetősége
  • Kreatív csapat

Állás, munka területe(i):

  • Oktatás, Tudomány
  • Oktató
  • Tanár, Pedagógus

fényképes szakmai önéletrajz